Skip to content Skip to footer
Pn-Pt 12:00 - 17:00; Sob-Nie 10:00 - 17:00
Przebieczany 580, 32-020 Wieliczka

Zorganizowane grupy

Nasza Oferta

Zorganizowane grupy

Nauczycielu.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz zabrać swoją klasę, grupę przedszkolną, swoich podopiecznych na niezapomnianą przygodę,to Alpaca Park jest idealnym miejscem dla Was. Ten niesamowity park położony w pięknej okolicy to raj dla miłośników przyrody, zwierząt i ludzi, którzy chcą spędzić czas na świeżym powietrzu.

“Impreza z alpakami to niezapomniane wrażenia na długi czas.

U nas dzieci mają szansę na bliskie spotkanie z uroczymi alpakami. Te sympatyczne stworzenia są bardzo przyjazne i ciepłe, co sprawia, że są idealnymi towarzyszami zabaw dla dzieci.

Jednak to nie tylko zabawa – alpaki są także znane z pozytywnego wpływu na zdrowie psychiczne i rozwój dzieci. Dzięki swojej miłości do ludzi i niezwykle spokojnemu charakterowi, alpaki są doskonałymi terapeutami, którzy pomagają dzieciom zwiększyć ich poczucie szczęścia.

U nas dzieci, młodzież mogą poznać bliżej te zwierzęta. Dowiedzieć się o życiu i hodowli alpak. W ramach wizyty będzie możliwość ich nakarmienia, głaskania, przytulania, zrobienia zdjęć, prowadzenia na smyczy, na spacerze naszych milusińskich. Prowadzimy również warsztaty edukacyjne, wykonujemy wspólnie prace plastyczne.

 

Dostosowujemy program do wieku i ilości dzieci. Na koniec wręczamy – Dyplom przyjaciela alpak.


Zapewniamy, iż czas spędzony w Alpaca Parku będzie czasem wyjątkowym i zostanie na długo w pamięci Państwa podopiecznych.